logotyp
61 102 74 40
61 102 74 40 biuro@technologiefiltracyjne.pl
ul. Jeżynowa 29, 62-080 Sady
NIP: 800 900 10 20
Menu
Menu

Innowacyjne Rozwiązania w Filtracji Przemysłowej

System odpylania i filtracji przemysłowej to obowiązkowe wyposażenie każdego zakładu przemysłowego. Skuteczna filtracja powietrza chroni zdrowie pracowników fabryki, zapewnia bezpieczeństwo w miejscu pracy i zapobiega kontaminacji produktu końcowego. Poznaj innowacyjne rozwiązania z zakresu filtracji przemysłowej, jakie oferuje Herding.

Niezawodna filtracja przemysłowa – filtry lamelowe spiekane od firmy Herding

Herding wprowadził na rynek technologię filtracyjną, która całkowicie odmienia proces filtracji przemysłowej w zakładach produkcyjnych. Oferowane przez Herding filtry lamelowe spiekane to wysoce skuteczne i trwałe rozwiązanie dla każdej dziedziny przemysłu. Nasze wkłady filtracyjne to innowacja na rynku. Charakteryzują się one wyjątkowymi właściwościami, które sprawiają, że są skuteczne w oczyszczaniu powietrza z mikroskopijnych zanieczyszczeń i pyłów. Nasze rozwiązania dla filtracji przemysłowej są niezawodne nawet w przypadku najdrobniejszych zanieczyszczeń jak pyły PM10.

Wykonane z polietylenu PTFE filtry lamelowe spiekane Herding wyróżniają się na tle konkurencji niezwykłą trwałością i bardzo długą żywotnością. Dzięki technologii zastosowanej przy ich produkcji, rozwiązania dla filtracji przemysłowej firmy Herding mogą być z powodzeniem stosowane przez wiele lat, nawet w przypadku pyłów ściernych. Nasze spieki niezawodnie radzą sobie z wysoko ściernym pyłem krzemowym, a także z zanieczyszczeniami powstającymi w przemyśle metalurgicznym i ciężkim. Filtracja przemysłowa z wykorzystaniem naszych rozwiązań to gwarancja skuteczności.

Dlaczego warto postawić na rozwiązania Herding w filtracji przemysłowej?

Zaletą, na którą najczęściej zwracają uwagę przedsiębiorcy, wybierając nasze produkty, jest wysoka wydajność filtracji. Filtry lamelowe spiekane są skuteczne w zatrzymywaniu zarówno cząstek stałych o dużych, jak i bardzo małych rozmiarach. Porowata struktura naszych wkładów filtracyjnych pozwala na efektywne zatrzymywanie cząstek o rozmiarach poniżej 1 mikrona, w tym submikronowych pyłów, aerozoli i nanocząstek.

Filtry spiekane od firmy Herding są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ich niezawodność jest potwierdzona nawet w przypadku pyłów ściernych, które powstają w przemyśle metalurgicznym czy przy produkcji i obróbce materiałów budowlanych. Dzięki naszym rozwiązaniom filtracja przemysłowa w Twoim zakładzie może działać nieprzerwanie przez wiele lat, niezależnie od branży, w jakiej specjalizuje się przedsiębiorstwo. Nasze filtry lamelowe spiekane mogą też być poddawane procesom regeneracji, co umożliwia długotrwałe użytkowanie. Przy odpowiednich warunkach i procedurach czyszczenia można usunąć zgromadzone na filtrze zanieczyszczenia i przywrócić jego pierwotną wydajność.

W przypadku filtracji przemysłowej warto również zwrócić uwagę na stabilność chemiczną wybranych wkładów filtracyjnych. Filtry lamelowe spiekane od Herding są odporne na działanie kwasów, zasad i innych agresywnych substancji chemicznych. Dlatego bez problemu mogą być stosowane w branży chemicznej, petrochemicznej i rafineryjnej, gdzie występują silnie korodujące związki.

Oszczędność dzięki innowacji – ekologiczna filtracja przemysłowa

Rozwiązania systemowe dla filtracji przemysłowej, jakie oferuje Herding, to inwestycja na wiele lat. Dzięki możliwości czyszczenia i regeneracji naszych wkładów filtracyjnych, systemy odpylania pyłów od Herding działają przez wiele lat z taką samą skutecznością. Wiąże się to z ogromną oszczędnością dla przedsiębiorstwa, gdyż przez nawet kilkadziesiąt lat nie ma potrzeby kupowania nowych wkładów filtracyjnych. W porównaniu z filtrami workowymi lub patronowymi, które wymagają regularnej wymiany, jest to rozwiązanie przyjazne nie tylko dla firmowego budżetu, lecz także dla środowiska.

Filtry lamelowe spiekane zapewniają też niskie opory przepływu powietrza w procesie filtracji przemysłowej. Minimalizuje to straty ciśnienia i umożliwia efektywną, a zarazem energooszczędną pracę systemu filtracyjnego. Nasze rozwiązania w zakresie filtracji przemysłowej to dodatkowa oszczędność również w kwestii zużycia materiału. Zgromadzone w naszych systemach filtracyjnych pyły można odseparować i odzyskać, dzięki czemu materiał może być ponownie wykorzystany, co jest rozwiązaniem zarówno ekonomicznym, jak i ekologicznym.

Herding dostarcza rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dzięki wysokiej skuteczności naszych produktów, oferowane przez nas systemy filtracji przemysłowej mogą być stosowane w takich branżach, jak przemysł chemiczny, farmaceutyczny czy spożywczy. Wkłady filtracyjne od firmy Herding są stosowane w różnych procesach produkcyjnych, w tym w odpylaniu spalin, separacji pyłów i filtracji gazów.

Nasze podejście do filtracji przemysłowej oparte jest na innowacyjności i dostosowywaniu rozwiązań do indywidualnych potrzeb klientów. Oferujemy nie tylko same filtry, lecz także kompleksowe rozwiązania dla filtracji przemysłowej, w tym projektowanie systemów filtracyjnych, monitorowanie procesów i serwis posprzedażowy. Zapraszamy do kontaktu z konsultantami Herding w celu poznania szczegółów naszej oferty.

Skontaktuj się z nami

Adres

ul. Jeżynowa 29, 62-080 Sady

Telefon 61 102 74 40


    np. Jan Kowalski

    Treść twojej wiadomości...


      np. Jan Kowalski

      Treść twojej wiadomości...