logotyp
61 102 74 40
61 102 74 40 biuro@technologiefiltracyjne.pl
ul. Jeżynowa 29, 62-080 Sady
NIP: 800 900 10 20
Menu
Menu

Technolgie filtracyjne

Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa zarówno ludziom, jak i maszynom. Opracowujemy innowacyjne i niezawodne systemy filtracyjne, które umożliwiają efektywne wychwytywanie pyłu. Dzięki temu emisja zanieczyszczeń do atmosfery zostaje ograniczona do 10-ciu razy powyżej normy, a pracownicy są skutecznie chronieni przed wdychaniem szkodliwych zanieczyszczeń. Posiadamy certyfikację oczyszczania powietrza do klasy H13.

Nasza Technologia pozwala zoptymalizować pracę w przemyśle ciężkim dzięki łatwemu odzyskiwaniu określonych produktów oraz zmniejszeniu nakładów związanych z utrzymaniem i eksploatacją instalacji – elementy filtracyjne wykazują bardzo długą żywotność i odporność na użytkowanie w zakresie temperatur do 450°C.

Odpylanie przemysłowe

Oferowane przez nas jednostki filtracyjne gwarantują w pełni automatyczną i bezobsługową pracę, co znacząco usprawnia proces odpylania. Poza intuicyjną i łatwą obsługą systemów oraz bezawaryjnością, naszym Klientom zapewniamy także maksymalne bezpieczeństwo, zgodnie z wymogami ATEX. Wszystkie wykorzystywane przez nas podzespoły i urządzenia peryferyjne przeszły niezbędne testy bezpieczeństwa, a konstrukcje instalacji zostały zaprojektowane przez wykwalifikowanych inżynierów.

Oferujemy rozwiązania filtracyjne dla wielu branż, w tym sektora chemicznego, spożywczego i farmaceutycznego. W celu uzyskania wsparcia w doborze odpowiedniego systemu zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Oferujemy profesjonalne doradztwo, dostosowane do specyfiki konkretnego sektora.

Ostatnie wpisy na naszym blogu

Jak działają systemy filtracyjne? Jaka technologia jest najlepsza dla danej branży? Jakie są korzyści z wykorzystywania innowacyjnej technologii filtracyjnej? Te i inne kwestie poruszamy w specjalistycznych artykułach na naszym blogu. W publikowanych przez nas treściach znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące eksploatacji systemów filtracyjnych, a także wiele informacji na temat rozwiązań dostępnych na rynku.

Nasz blog to skondensowana pigułka wiedzy, która pozwala lepiej poznać branżę filtracyjną oraz technologię odpylania powietrza. Zachęcamy do przeczytania dostępnych artykułów stanowiących wsparcie w procesie przed- oraz pozakupowym.

Technologia odpylania w branży farmaceutycznej

Instalacje odpylające Herding są powszechnie stosowane w produkcji wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Ich rola jest szczególnie ważna m.in. przy produkcji leków w postaci stałej – tabletek, drażetek itp. Instalacje chronią osoby pracujące przy produkcji, urządzenia oraz sam wytwarzany produkt.

Instalacje odpylające stosowane są m.in. w procesach:

 • mieszania, dozowania i ważenia
 • granulowania
 • tabletkowania
 • pokrywania cienką warstwą
 • pakowania.

Proponowane przez nas instalacje stosowane są jako filtry nasadzane, montowane na zasobnikach (silosach), filtry procesowe, zintegrowane wkłady filtracyjne lub filtry służące tylko do oczyszczania powietrza zużytego. Skutecznie zapobiegają wydostawaniu się pyłu z obudowy ochronnej, dzięki czemu możliwa jest jego bezkontaminacyjna utylizacja.

Ewentualnie:

Z chęcią opowiemy o szczegółach technologii – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Technologia odpylania w branży ceramicznej

Nasze instalacje odpylające są z powodzeniem wykorzystywane w procesach uszlachetniania powierzchni. Doskonale sprawdzają się w roli filtrów nasadowych montowanych na zasobnikach (silosach), filtrów procesowych, filtrów zintegrowanych lub jako filtry służące wyłącznie do oczyszczania zużytego powietrza.

Filtry Herding stosowane są przy nanoszeniu powłok metodą:

 • emaliowania proszkowego
 • malowania proszkowego
 • lakierowania na mokro
 • cynkowania
 • i innych.

Wykonanie korpusu elementów filtracyjnych ze sztywnego materiału pozwala na ich bezpośrednie włączenie do procesu technologicznego.

Ewentualnie:

Z przyjemnością odpowiemy na pytania dotyczące naszej technologii. Zachęcamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Adres

ul. Jeżynowa 29, 62-080 Sady

Telefon 61 102 74 40


  np. Jan Kowalski

  Treść twojej wiadomości...


   np. Jan Kowalski

   Treść twojej wiadomości...